Svarbiausios priežastys, kodėl verta apsilankyti vestuvių parodoje

Įspūdingiausios  vestuvių parodos Lietuvoje  „Mūsų vestuvės“ kuratorės  E. Ramanauskaitės patarimai parodų lankytojams.

E. Ramanauskaitė jau aštuoneri metai organizuoja bei kuruoja didžiausią vestuvių parodą Lietuvoje „Mūsų vestuvės“. Tai pirmoji tokio pobūdžio paroda, kuri per aštuonetą metų keitėsi, plėtėsi ir, žinoma, tobulėjo. E. Ramanauskaitė mokėsi ir augo kartu su parodos dalyviais, daugeliui gerai žinomais, vestuvių bei šeimos švenčių paslaugų tiekėjais bei atstovais.

„Jei prieš dešimt metų daugelis besituokiančių, kalbu apie paprastus Lietuvos gyventojus, net nežinojo, kas yra vestuvių planuotoja, arba kad būtinas atskiras saldus stalas, tai šiandien jaunavedžiai  vestuvių jau net neįsivaizduoja nei be vestuvių planuotojos, nei be ypatingai dekoruoto ir išpuoselėto „Smaližių stalo,“- sako E. Rmanauskaitė.

Per tuos aštuonerius metus parodos kuratorė ne tik pažino specifinę vestuvių rinką, užmezgė  kontaktus bei susibičiuliavo bene su visais populiariausiais vestuvių bei kitų švenčių įvairiausių paslaugų tiekėjais bei atstovais, bet ir  gerai perprato parodų lankytojų psichologiją.

Organizatorė prasitarė, kad jai liūdna, kai mato parodoje ne tikslingai klaidžiojančius ir žioplinėjančius lankytojus. Todėl ji pataria, prieš einat į parodą,  gerai pasiruošti,  apsišarvuoti kantrybe ir nusiteikti daug bendrauti.

kodėl verta apsilankyti vestuvių parodoje

„Pažįstų ne vieną parodos dalyvį, kurį galima būtų „papirkti“ originalia šventės idėja arba charizma ir jis padėtų šventę įgyvendinti už minimalų mokestį. Svarbiausia – bendrauti, klausyti, klausytis ir klausinėti.  Internetinė ar spausdinta reklama niekada neperteiks to, ką gali gyvas bendravimas. Tik kalbant,  žmonės atsiskleidžia, susibičiuliauja ir randa bendrus sprendimus“, – šypsosi parodos „Mūsų vestuvės“ organizatorė.

Per aštuonetą metų praleistų tarp vestuvių verslo atstovų Edita sako, pastebėjusi, „kad visada geriausias fotografas,  bus tas, kuris matys tave „kiaurai“ ir kurio nuotraukose matysi save tokią, kokią nori matyti. Jaunosios suknelė bus tinkamiausia ta, su kuria net ir be šukuosenos ir batelių, pasijusi nuotaka.  O tinkamiausia pokylio vieta šventei, visada bus ta,  kurioje ne tik tu, bet ir visi artimieji jausis savimi“.

5 priežastys, kodėl verta apsilankyti  vestuvių parodoje:

  1. Po vienu stogu rasite visas karščiausias šių metų naujienas bei net kelis tų pačių paslaugų tiekėjus, tad galėsite palyginti jų paslaugas bei kainas;
  2. Užmegsite kontaktus, prisirinksite daugybę vizitinių kortelių bei lankstinukų, tik nepamirškite po to jomis pasinaudoti;
  3. Turėsite galimybę užmegzti kontaktus su vestuvinių suknelių kūrėjais bei dizaineriais;
  4. Turėsite galimybę išsiderėti papildomas nuolaidas (!). Tik nebijokite klausti, prašyti, domėtis. Tai jūsų šansas sutaupyti;
  5. Parodoje visada galima laimėti daugybę įvairių dovanų bei nuolaidų;

kodėl verta apsilankyti vestuvių parodoje

5 svarbiausi patarimai, kaip elgtis vestuvių parodoje, kad apsilankymas būtų naudingas:

  1. Ieškodami paslaugų ar prekių būtinai atkreipkite dėmesį į pardavėją, paanalizuokite – ar jis jums patinka. Nes tai žmogus, kuris kurs šventę kartu su jumis, kuris kad ir maža dalimi, bet prisidės prie jūsų išsvajotosios dienos, todėl net menkiausias šventės detalias rinkitės atsakingai.
  2. Net jei ir žinote, ko Jums reikia ir esate tikri, kad viską jau turite, pabendraukite su parodos dalyviais, gali būti, kad vis tiek kažką pamiršote.
  3. Jei neradote ko ieškojote, nebijokite paklausinėti, gal paslaugų tiekėjai gali ir TAI pasiūlyti, tik dar nespėjo pristatyti, nes jiems besiruošiant parodai, kaip studentams prieš egzaminą, pritrūko vienos nakties.
  4. Parodoje sutiksite daug žinomų veidų. Nebijokite! Jie kaip ir visi kiti – mieli ir šilti žmonės, o jų teikiamos paslaugos tikrai  žemiškų kainų. Būtinai klauskite kainų, sužinokite jas iš pirmų lūpų, o ne tikėkite gandais.
  5. Neskubėkite, ramiai pasivaikščiokite, pasiklausykite seminarų, jie trumpi, bet labai informatyvūs ir naudingi.