Nuotakos įvaizdžio konkursas vyks 2017 m. vasario 5 diena 13:30 val.

Konkurse varžysis 7 komandos (7 stilistai, 7 vizažistai ir 7 plaukų stilistai) Registracijos anketa rasite čia Bendri nuostatai:

 1. REGISTRACIJOS SĄLYGOS:
  • Vizažistai ir plaukų stilistai registruojasi į konkursą atskirai arba komandomis. Registracijos vyksta iki 2016 m. sausio 9 d.
  • 7 drabužių stilistai pristato 2017 m. nuotakoms skirtas sukneles (Drabužių stilistų registracija vyksta iki 2016 m. gruodžio 19 d.)
  • Šeštadienį, t.y. vasario 4 diena nuo 10 iki 16 val. vizažistai ir plaukų stilistai kuria būsimoms nuotakoms bandomuosius makiažus ir šukuosenas (pristatyti reikia ne mažiau 3).
  • Kiekvienas sukurtas įvaizdis fotografuojamas.
  • Komisija 17 val. skelbia 7 vizažistus ir 7 plaukų stilistus, kurie varžysis sekmadienį dėl geriausio Nuotakos’17 įvaizdžio kūrėjų vardo.
  • Burtu keliu yra ištraukiama drabužių stilisto pateikta vestuvinė suknelė konkursui (komanda iš 3 asmenų tariasi dėl būsimo finalo pasirodymo)
 2. DALYVIO MOKESTIS. Dalyvio mokestis yra 30 € kiekvienam dalyviui.
 3. TVARKARAŠTIS. Visi dalyviai privalo būti prie scenos likus 15 minučių iki konkurso pradžios. Konkurso dalyvis per vėlai pradėjusiems savo konkursinius darbus papildomas laikas nebus suteikiamas.
 4. KOMISIJA. Konkurso dalyvių darbą stebi komisijos nariai, kurie stebi darbo procesą ir pažeidimus. Komisijos narių sprendimas yra galutinis ir neginčijamas.

Nuotakos šukuosena ir makiažas.

 1. Nuotakos makiažas turi būti atliktas akių srityje, neišeinant iš akių srities zonos.
 2. Konkurso dalyviai sukuria tradicinę nuotakos šukuoseną, įsivaizduodamas bendrą vaizdą iki konkurso pradžios.
 3. Leidžiama naudotis visais produktais, išskyrus purškiamus spalvotus lakus.

Laikas makiažui  60 min. Laikas šukuosenai 60 min. Laikas modelio persirengimui 15 min.

Vertinimo komisija

photo

Oksana Pikul - Jasaitienė

Oksana Pikul – Jasaitienė daugiau nei dešimt metų dirba vizažo srity. Dirbo TV grimere, su žinomu fotografu kūrė modeliams bookus, stilizavo žurnalų viršelius, dirbo grožio salone. Olialia prekinio ženklo ambasadorė Lietuvoje, Tv laidų vedėja, muzikinės grupės „OMG“ prodiuserė ir atlikėja. Išsilavinimas : tarptautinis marketingas ir prekyba magistras, kosmetologija.

photo

Laura Urbaitė

Grožio salonų specialistams skirto žurnalo „Hair profesionalams“ redaktorė

PALINKĖJIMAS: nelikti nepastebėtam

TIKIUOSI: iš smulkmenų sukurto nepriekaištingo įvaizdžio

photo

Daiva Opriško

Ne viena dešimtmetį dirbau ir dirbu grimo dailininke (kinas, teatras, tv laidos, reklamos, fotosesijos, garsių dizainerių kolekcijų pristatymai), visažiste (privatūs klientai ir žinomos ponios); stiliste su scenos ekrano žvaigždėmis, politikais; dėstau Vilniaus Dailes Akademijoje, kostiumo katedr. makiažo ir grimo pagrindus; „Art of beauty“ mokyklos mokytoja (makiažo technologijos ir spec. piešimas); komisijos narė tarptautinių  visažistų bei kirpėjų konkursuose.

PALINKĖJIMAS: ką darai, daryk su meile ir fantazija!

photo

Ričardas Savickas

Italų kompanijos Framesi atstovas LR

PALINKĖJIMAS: Atrasti save

TIKIUOSI: Profesionalaus darbo

photo

Natalija Miziulcenkova

Makeup & Hair studio by Natalija Nova savininkė bei dėstytoja, Schwarzkopf trenerė, plaukų stilistė, diplomuota koloristė, vizažistė, Nuotaka’16 konkurso organizatorė Natalija Miziulcenkova (Nova).

PALINKĖJIMAS: Konkurso dalyviams linkiu sėkmės ir kūrybiškumo ir tikiuosi pamatyti įdomių, bei naujoviškų darbų, kurie gali tapti įkvėpimu kitiems meistrams.

TIKIUOSI: Niekada nesustoju vietoje, tobulėju, ko ir linkiu kitiems.