Konkursas vyks 2017 m. vasario 4 d. 13 val.

 

Ką daryti, jei tradicinės vestuvinės suknelės, apie kurias visur rašoma ir kalbama, būsimõs nuotakos tiesiog nežavi? Jei ji nori visiškai kitokio įvaizdžio, ypatingo dizaino, konceptualios suknelės ar kostiumėlio, kur rasti tą dizainerį, kuris galėtų išpildyti jos svajones? Juk vestuvinė suknelė gali būti ir princesiška, ir pūsta, ir trumpa, ir romantiška, ir moderni, ir spalvota, ir netikėtų formų, ir net nesuderinamų medžiagų kombinacijų. Tad kas gali ją sustabdyti atrodyti taip, kaip norisi jai? Nors, galbūt, tai ir netelpa į apibūdinimą „tradicinė nuotaka“.

Justina ir Erika (Le Vau)Parodos “Mūsų vestuvės” organizatoriai ir proginių drabužių kūrėjos “Le Vau !” sujungė jėgas, kad konkurso “Kitokia vestuvinė suknelė 2017 m.” metu nuotakos, netelpančios apibūdinime “tradicinė nuotaka”, turėtų kur paganyti akis ir atrasti tą dizainerį, kuris galėtų sukurti joms tokį vestuvinį apdarą, apie kurį jos svajoja. Konkursas vyks vasario 4 d., 13.00 val., IX-os vestuvių parodos „Mūsų vestuvės“ metu, viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų ir renginių centre, Konstitucijos pr. 20, Vilnius.

Konkurso metu dizaineriams suteikiama visiška kūrybinė laisvė kuriant drabužius tradicinei šventei. Modeliuojant kolekciją galima žaisti su spalvomis, raštais, stiliais, siluetais ir pristatyti savo stiliaus pojūtį bei netradicinį požiūrį į vestuvinius drabužius. O būsimos nuotakos skatinamos pasitikėti jaunaisiais ir profesionaliais kūrėjais, jų idėjomis, nebijoti išsiskirti, būti savimi ir vestuvių dieną jaustis „savam kailyje“ bei nepaisyti visuomenėje nusistovėjusių standartų!

Konkurse kviečiami dalyvauti tiek profesionalai, tiek pradedantys kurti dizaineriai. Konkurso metu kūrėjai kviečiami pristatyti savo kurtus, originalius drabužių modelius. Dalyvius vertins specialiai šiam konkursui susibūrusi profesionalų komisija, o komisijos simpatijas laimėjusi „Kitokia vestuvinė suknelė“ bus tituluojama šių metų išskirtiniausiu ir stilingiausiu atradimu nuotakai 2017 m. Konkurso metu taip pat bus apdovanota ir „Kitokios vestuvinės suknelės“ kolekcija – idėja.

Junkitės į gretas tų, kurie padės būsimoms nuotakoms būti savimi kuriant savo svajonių drabužį kartu su jumis. Norintys dalyvauti konkurse, užpildykite registracijos anketą: užpildykite registracijos anketą

Daugiau informacijos el.paštu kitokiasuknele@musuvestuves.lt

 


 

Taisyklės dalyviams:

 1. Norint dalyvauti turi būti užpildyta registracijos anketa, kurioje turi būti pateikta suknelių ar kolekcijos idėja. Eskizų pateikimas nėra būtinas, tačiau – privalumas.
 2. Dalyvauti gali ne tik profesionalūs Lietuvos dizaineriai, bet ir studentai ar tik pradedantys kūrėjai.
 3. Dalyvavimas konkurse yra mokamas. Kaina – 30 eur. Į mokestį įeina: modeliai suknelių pristatymui, nemokamas įėjimas į parodą kūrėjui ir jį lydinčiam asmeniui.
 4. Dalyvio mokestis mokamas perkant bilietą su kodu štai čia: https://goo.gl/hBmv9 Norint sumokėti dalyvio mokestį įveskite į laukelį Nuolaidos kodas: Kitokia17, vadovaujantis puslapio instrukcija galėsite sumokėti dalyvio mokestį. Registracijos formoje įveskite bilieto numerį.
 5. Pristatomos vestuvinės suknelės turi būti paties kūrėjo darbas.
 6. Dalyvis įsipareigoja pristatyti 3-5 suknelių modelius.
 7. Dalyvių registracija vyksta iki gruodžio 16 d. https://goo.gl/forms/kz05En2cTfbzbUtY2

 

Konkurso apdovanojimai:

 • Dalyvius vertins specialiai šiam konkursui susibūrusi stilistų, vestuvinių drabužių kūrėjų ir kitų, dirbančių šioje srityje, profesionalų komanda.
 • Vertinamas pristatomų vestuvinių suknelių kūrybiškumas, išskirtinumas, modelio išdirbimas, kolekcijos koncepcija, idėja.
 • Laimėtojo apdovanojimas: 50 % nuolaida stendo įrengimui parodoje „Mūsų vestuvės 2018 m.“; -200 eur vertės reklama internetiniame puslapyje www.musuvetsuves.lt, parodos “Mūsų vestuvės” Facebook paskyroje ir parodos “Mūsų vestuvės 2018 m.” žurnale.
 • Kolekcijos laimėtojo apdovanojimas – rėmėjų įsteigtas prizas.

 


 

Video konkurso KITOKIA VESTUVINĖ SUKNELĖ’16 iš 2016 m.

 


 

Pirmą kartą VII-oje parodoje kuriant kitokią vestuvinę suknelę dalyvavo:

Rūta Lodienė (Rūta rengia), Justina ir Erika (Le Vau), Kristina Petraitienė (oŽKa), Milda Savickienė (LATE) ir  Lina Zaveckienė (Liza svajos).

 

Komentaras iš straipsnio
„Labai patiko netradicinių suknelių pristatymas, įsimylėjau „Le Vau“ kūrėjų suknelę – visą „Facebook“ ir „Google“ išnaršiau, o radau tik vakar sukurtą „Facebook“ anketą. Ieškau jų – Justinos ir Erikos – nes jų suknelės nuostabios. Daugelis ant scenos pristatytų šventinių įvaizdžių buvo verti dėmesio. Labai norėčiau pamatyti juos kažkur išstatytus ir rytoj.“