Kviečiame visus vestuvinių ir švenčių paslaugų verslo atstovus dalyvauti parodoje – šventėje „Mūsų vestuvės“!

Paroda vyks 2018 m. vasario 3-4 dienomis Vilniuje, konferencijų ir renginių centre ”Radisson Blu Hotel Lietuva”.

Parodos „Mūsų vestuvės” tikslas – Vilniaus mieste, visiems patogiai pasiekiamoje vienoje vietoje pristatyti pagrindines vestuvinių ir švenčių paslaugų verslo naujienas kuo platesniam potencialių pirkėjų ir užsakovų ratui. Taip pat sukurti parodos dalyviams sąlygas pateikti specialius pasiūlymus, gauti išankstinių užsakymų, sudaryti naujus partnerystės sandorius.   Šventinė paroda „Mūsų vestuvės” – tai šurmulingas ir šventiškas vestuvių ir švenčių sezono atidarymas. Tai galimybė įvertinti šių metų būsimųjų jaunavedžių poreikius ir pritraukti jų dėmesį, įvertinti savo galimybes, pabrėžti savo išskirtinumą ir užmegzti naujus kontaktus.

Vestuvių paroda

Paroda „Mūsų vestuvės“ bus plačiai viešinama tiek populiariojoje spaudoje, tiek interneto tinklapiuose. Apie parodą taip pat skelbs lauko reklama. Naujausia informacija apie ją bus talpinama parodos tinklapyje, socialinio tinklo „Facebook“ parodos profilyje. Žiniasklaidai bus platinami pranešimai, jos atstovai bus kviečiami į parodą.

Su visais parodos dalyviais bendradarbiaujame individualiai. Kartu renkame Jums tinkamiausias vietas stendams. Ruošiame stendo koncepciją, padedame nustatyti tikslus ir rasti geriausius sprendimus. Parenkame papildomus arba alternatyvius dalyvavimo parodoje būdus.

Pageidaujantieji dalyvauti 2018 m. vasario 3-4 dienomis Vilniuje vyksiančioje IX-oje jubiliejinėje šventinėje parodoje “Mūsų vestuvės” gali kreiptis į organizatorius jau dabar!

Dėl papildomos informacijos ir dalyvavimo kreiptis: