Urtė Petkūnaitė-Ciparė

Urtė Petkūnaitė-Ciparė

Urtė Petkūnaitė-Ciparė

CIPARI

Nuotakos įvaizdis susideda ne tik iš suknelės, bet ir iš šukuosenos, makiažo, puokštės, taip pat – papuošalų. Dažniausiai nuotakos susikoncentruodamos tik į tobulos suknelės paieškas per mažai dėmesio skiria įvaizdžio detalėms. O juk būtent detalės ir išbaigia visą vestuvinį įvaizdį, jį sugadindamos arba paversdamos tobulu.

Seminaru „Nuotakos aksesuarai pagal CIPARI“ sieksime atkreipti dėmesį į papuošalų ir jų derinimo svarbą. Seminaro metu kalbėsime į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis vestuvinius papuošalus bei jų kūrėjus. Taip pat pasidalinsime patarimais kaip tinkamai priderinti galvos papuošalus, auskarus, apyrankes, vėrinius prie savo veido bruožų ir figūros. Pasidalinsime ir itin aktualiais nuotakoms patarimais kokius papuošalus pasirinkti prie skirtingų vestuvinių suknelių modelių ir stilių.

CIPARI – rafinuotumas, slypintis detalėse. Šių papuošalų unikalumas bei braižas pirmiausiai atpažįstamas iš rankiniu būdu aptrauktų audinio detalių. Mums svarbu, jog papuošalas būtų tobulai išbaigtas, iki smulkmenų apgalvotas bei sukurtų vientisą aprangos įspūdį. Svarbiausia – dėmesys skiriamas ne tik papuošalui, bet ir kliento asmenybei. Dėl to kuriame ir individualiai, nes norime Jus ir Jūsų šventę paversti gražiausia!