Rytis Mazūras

Rytis Mazūras

Rytis Mazūras

Renginių vedėjas

Rytis Mazūras renginius veda jau beveik 15 metų. Klientų sąrašas su kuriais dirbta per tą laiką yra labai platus. Įgyta patirtis su didžiausiomis Lietuvos įmonėmis, organizuotos kurortinių miestelių šventės, masiniai aviacijos ar automobilių sporto renginiai. Didžiausi ir populiariausi barai, naktiniai klubai, viešbučiai noriai bendradarbiauja su šiuo renginių vedėju.

2003 – 2017 metų laikotarpį galima išskirti tuo, kad prie veiklos ir darbų dar prisidėjo ir įvairios patirtys žurnalistikos, radijo ir televizijos srityse, kurios suteikė daug džiaugsmo ir potyrių. Tačiau jam, kaip renginių vedėjui, vis tik labiausiai įsimintina yra sritis su kuria jam tenka dirbti vis dažniau ir daugiau – tai jautri ir graži vestuvių ceremonijos vakaro dalis:

„Man vestuvės – tobula šventė. Renginys, kurio visuma susitelkia iš apgalvotų detalių ir smulkmenų. Tuomet ore sklando trapumo ir nuoširdumo nuotaika. Tokią šventę turi nešti švelniai ir aistringai. Verta stengtis, kad toji diena būtų ypatinga. Svarbiausia, kad viskas, kas vyksta, būtų iš širdies. Be jokių dirbtinių šypsenų. Kai matai laimingus jaunuosius, supranti, jog viską darai gerai, nors tą dieną darbo būna išties per akis, nes tenka pabūti ir koordinatoriumi. Viskuo, ko tik reikia, kad akimirka būtų įsimintina jauniesiems. Bet viską atperka – padėkos, rankų paspaudimai, apsikabinimai renginio pabaigoje, laimingi veidai. Nesu išimtis tarp renginių vedėjų, manau, daugelis galėtų pasakyti, kad mūsų srityje tai yra viena mėgstamiausių dalių – nuoširdus ir žmogiškas darbo įvertinimas. Tokie dalykai kuria vertę ir skatina nešti tobulų vestuvių idėją kitiems. Norisi sukurti tobulas vestuves.“ – pasakoja renginių vedėjas Rytis Mazūras.

Renginių vedėjo Ryčio Mazūro komandoje dirba per pusšimtis savos srities profesionalų. Tai įvairiausi atlikėjai, muzikantai, didžėjai, įgarsinimo ir apšvietimo meistrai, fotografai, iliuzionistai, fakyrai, dekoratorės bei pagalbiniai asistentai. Teikiamos nemokamos konsultacijos.

rytismazuras@yahoo.com

+370 672 77699

Rytis Mazūras renginių vedėjas Rytis Mazūras renginių vedėjas Rytis Mazūras renginių vedėjas Rytis Mazūras renginių vedėjas Rytis Mazūras renginių vedėjas