Natūrali fotografija

Natūrali fotografija

Natūrali fotografija

Sveiki,

esu Gabrielius Jauniškis. Mano posūkis į fotografiją yra vienas tų dalykų, kuriuos gyvenime laikome netikėtais, stebinančiais, bet kartu daug žadančiais ir suteikiančiais laimės. Įgijau fiziko laipsnį Vilniaus Universitete, tačiau šalia mokslo mane nuolat lydėjo menas. Pirmiausia – muzika, mat esu chorų narys, pats kuriu ir improvizuoju. Šalia jos pamažu atsirado ir noras fiksuoti tai, kas aplink mane – fotografija.

Tuo užsiimu ne per ilgiausiai, tačiau intensyviai – su savimi visad turiu fotoaparatą, kad nelauktos puikios akimirkos būtų įamžintos ir džiugintų mane bei kitus. Kai kurios jų būna vienetinės, tad ieškoti netikėtų fotografijos ,,perliukų‘‘ man – didžiulis malonumas.

Dirbant su žmonėmis ir siekiant puikaus rezultato man svarbu sukurti gerą atmosferą ir mėgautis laisvu bendravimu. Tai padeda padaryti nuotraukas, kuriose žmogus yra natūralus, esantis pačiu savimi. Gera fotografuoti ir rezultatu nudžiuginti klientus, o po fotosesijų sulaukiami atsiliepimai mano puslapyje visad priverčia nusišypsoti ir skatina stengtis dar labiau.

Natūrali fotografija Natūrali fotografija Natūrali fotografija