ArtiŠokas

ArtiŠokas

ArtiŠokas

ArtiŠokas – tai profesionali komanda, kuri pavers Jūsų vestuves išskirtine švente. Mūsų polinkis svajoti ir pildyti svajones daro stebuklus, kai neįmanoma tampa įmanoma, o mes siekiame net ne pateisinti Jūsų lūkesčius, o juos viršyti.

Kiekviena mūsų organizuojama šventė prasideda nuo tuščio popieriaus lapo ir baigiasi neįkainojamu prisiminimu. Mes tikime, kad kiekvienas klientas yra unikalus, todėl mūsų kuriamos šventės yra vienetinės ir išskirtinės. Siūlydami visą paslaugų komplektą nuo kvietimų, dekoracijų gamybos iki šventės planavimo ir koordinavimo, mes patys kontroliuojame ir esame atsakingi už visą šventės kūrimo procesą nuo pirmo susitikimo su klientu iki paskutinio svečio atsisveikinimo.

Taip pat siūlome ir atskiras paslaugas, įnešant šviežumo, kūrybiškumo ir profesionalumo į Jūsų pačių planavimą. Jums neteks niekuo rūpintis, nes mes esame tam, kad sujungtume visas Jūsų šventės dėlionės detales stilingai ir nepriekaištingai. Su mumis susipažinti ir mūsų darbus galite peržiūrėti www.artisokas.lt

info@artisokas.lt

+370 6 8858693