Baltojo raiščio šviesa… arba kai vestuves planuoja jis

Kamilis ir Skaidrė svajojo apie įsimintiną ir išskirtinį vestuvių …nuotykį. Ne kitų sumanytą standartinę ir kažkur jau matytą ceremoniją, o SAVO bendro gyvenimo pradžios nuotykį. Meilė ir fantazija visad greta, o jausmas skatina nustebinti vienas kitą ir atskleisti tai, kas dar slypi dviejų esatyje drauge ir buvime dėl vienas kito. Švytintį nuotakos rūbą vilkinčios mylimosios akyse siurprizai pražys džiaugsmu…Nuotakos rūpestis – akinti… Kamilis žingsnis po žingsnio kūrė sutuoktuvių dieną, kurios akimirkos ateity grįš nekart, vis jaudindamos abu ir keldamos jaudrų geismą nuolat dovanoti vienas kitam gyvenimą kaip nuotykį… Pranciškonų rūmai senamiestyje, balti mistiški šunys- vienas iš jų, kaip nuotykio dalyvis, tuoj atsiras jų namuose – , gyvi akordai muzikinės grupės Subtilu-Z , nes jų atliekama Stevie Wonder „I wish” skambėjo Kamilio ir Skaidrės pažinties dieną…

 

 

 

Paslaptingų skliautų apgaubtos išskirtinių žiedų puokštės, šviečianti „MEILĖ”, mistiški šviestuvai… Lemtingasis nuotakos „TAIP” nuaidi čia – erdvėje, taip besiskiriančioje nuo įprastos, bet savos, ir tik JŲ… Ši šviesi vizija – viena iš begalybės galimų, nes kiekviena pora kuria savąją istoriją – juk tik jie yra svarbiausi čia. Jautriau už juos pačius ir būtinai abu drauge niekas negebės atskleisti DVIEJŲ žmonių paslapties, glūdinčios po įsivaizduojamu ar esamu baltu raiščiu…

Amerikoje atliktų šeimos instituto tyrimų duomenimis poros, kurios planuoja KARTU savo vestuvių pokylį, net 75% stabilesnės ir labiau pasitikinčios vieni kitais, nei tuo atveju, kai vestuvių pokyliu rūpinasi tik nuotaka su vestuvių planuotoja. Kiekviena nuotaka nori, kad ir jos būsimam vyrui pasiruošimas vestuvėms būtų labai svarbus, reikšmingas ir kad jis atsakingai imtųsi JŲ ABIEJŲ šventės kūrimo.

Tyrėjai apklausė daugiau, kaip 500 porų, kaip jos dalinosi pasiruošimo vestuvėms rūpesčius. Apklausus respondentus po 3 metų, paaiškėjo, kad ir skyrybų skaičius tarp kartu planavusių svarbiausią gyvenimo įvykį sutuoktinių net 75% mažesnis, nei tų porų, kurių vestuvėms ruošėsi ir viskuo rūpinosi tik nuotaka. Po 6 metų skyrybų skaičius tarp drauge vestuves ruošusių sutuoktinių buvo dar mažesnis ir siekė tik 12%.

Retorinis klausimas – ar nevertėtų pradėti ŠEIMOS puoselėjimo drauge būtent nuo vestuvių šventės kūrimo? Tokią viziją ir kuria parodos “Mūsų vestuvės“ rengėjai.

Jau IX-os šventinės parodos organizatoriai kviečia visus paslaugų teikėjus vėl susirinkti į parodą „Mūsų vestuvės“, kad būsimieji jaunavedžiai turėtų pasirinkimo galimybę ir galėtų drauge ruoštis savo išskirtinei ir nepakartojamai šventei. Su kiekvienais metais vis labiau išryškėja tendencija, kad reikia atsakingai planuoti ir finansus, ir paslaugų teikėjus. Juk ne kaina lemia, kuri paslauga yra pati geriausia. Lemia planavimo ir užsakymų laikas – metai ar net daugiau. Parodoje ieškoma naujų 2017 m. vestuvių tendencijų. Taip pat čia svarbu ir tai, kad ir jauniesiems, ir paslaugų teikėjams sukuriama galimybė rezervuoti 2018 metams geriausius iš geriausiųjų.

Svajonės pildosi tada, kai realybė yra keičiama džiugiai, tartum žaidžiant …ir tikrai yra šviesa, kuri neišnyksta, kai akis dengęs baltas raištis yra nurišamas mylinčių rankų.

Fotografė Jogailė Tarvydaitė