10 patarimų, kaip sutaupyti pinigų, laiko ir nervų

Svajojate apie renginį, kuris keltų malonius prisiminimus ne tik Jums, bet ir Jūsų svečiams? Slapta viliatės, kad apie šventę šnekėtų visus metus, tačiau nenorite išleisti milijonų? Renginių vedėjas ir komandos „1 Vestuvės” vadovas Mantas Kazlauskas siūlo pasitikėti profesionalais, nes šios paslaugos profesionalai ne tik suteiks kokybiškas paslaugas, bet padės Jums sutaupyti.

10 patarimų, kaip sutaupyti pinigų, laiko ir nervų

10 patarimų, kaip sutaupyti pinigų, laiko ir nervų:

1. Atidžiai rinkitės maisto tiekėjus. Atkreipkite dėmesį į siūlomo maisto kiekį, dažnai kavinės ir restoranai bando siūlo per daug maisto. Šiuo metu itin populiaru organizuoti kelių patiekalų vakarienę, vidurnakčio užkandžiai patiekiami taurelėse. Vaišių ceremonijos vietoje taip pat neorganizuokite patys. Kilogramai saldainių, dėžės šampano dažnai šventės pabaigoje privarta dalinami visiems svečiams. Tai irgi yra pinigų švaistymas.
2. Renginio vedėjas ir DJ – užtikrins gerą nuotaiką. Susitikite su keliais renginių vedėjais, pasidomėkite jų darbo metodais, paprašykite rekomendacijų. Geriausia, kai vedėjas ir DJ yra viena komanda.
3. Nepamirškite, jog kokybiška įgarsinimo ir apšvietimo aparatūra yra svarbu ne tik viduje, bet ir lauke. Pasiteiraukite savo DJ‘aus ar renginio organizatoriaus kokia ir kiek aparatūros bus Jūsų šventėje. „Dvi kolonėlės ir keturios apšvietimo lempos“ – nėra kokybės ženklas.
4. Sudarykite pageidaujamų dainų sąrašą. Šis sąrašas padės DJ‘ui suprasti Jūsų muzikos skonį.

10 patarimų, kaip sutaupyti pinigų, laiko ir nervų
5. Pakvietimus į šventę siųskite elektroniniu paštu arba sukurkite grupę Facebook‘e.
6. Fejerverkams yra kitų alternatyvų. Vidurnaktį originaliai sutikite su lazerių šou, fakyrais ir ledo šou, balionų konfeti, mimais, akrobatais.
7. Neišlaidaukite puokštėms. Sutaupyti galite atsakingai planuodami išlaidas dekoracijoms ir gėlėms. Neišlaidaukite bažnyčios puošybai, gerai pagalvokite, ar reikia puokščių liudinininkei, pamergėms.
8. Neskubėkite nuomotis automobilio. Šventės dienai automobilį pasiskolinkite iš draugų.
9. Su fotografu aptarkite šventės scenarijų ir tai, kur vyksite jei švies saulė ar lis lietus.
10. Svarbiausia, atminkite, kad kuriate šventę sau. Mėgaukitės kiekviena akimirka ir šventės dieną nesijaudinkite.

Daugiau patarimų gausite susisiekę su „1 Vestuvės“ komanda telefonu 8 620 93900 arba socialiniame tinkle www.facebook.com/1vestuves

10 patarimų, kaip sutaupyti pinigų, laiko ir nervų 10 patarimų, kaip sutaupyti pinigų, laiko ir nervų