Šeštadienio programa

Parodos vedėjai žavioji Kristina Savickytė su kolega Donatu iš Teatrolos

10:00  Parodos atidarymas | Konkursas „Nuotakos puokštė 2016“

10:20  Tikros muzikos fabrikelis – „Nešpėtni bernai” iš Panevežio

10:45  Spalvų magija | Vaikų ir jaunimo klubas Kregždutė, vadovė Rasa Valentienė

11:00  Madų šou „ŠVENTĖS STILIUS“ | MODELIAI.LT demonstruoja drabužių kolekcijas madų renginiuose ir konkursuose. Studija-mokykla MODELIAI.LT pristato madų šou „ŠVENTĖS STILIUS“
Šventiniai apdarai, šukuosenos,  aksesuarai, makiažas – mėgstantiems puoštis, išsiskirti ir atrodyti ypatingai.

11:45 VESTUVIŲ TV. KAS TAI? | Vestuviu TV. Tai linksma vakaro programa kurią pristato profesionalus vedėjas Stasys Stonys ir jo kolega operatorius Audrius Biekša, jie veda ir įamžina svarbiausius vestuvių dienos ir vakaro ivykius.
Tai linksma vakaro programa kurią pristato profesionalus vedėjas ir jo kolega operatorius, jie veda ir įamžina svarbiausius vestuvių dienos ir vakaro ivykius, tokius kaip santuokos ceremonija, jaunųjų sutikimas, pirmasis jaunųjų šokis, šeimos židinys, torto pjovimas, puokštės ir keliaraiščio metimas. Nėra jokių žaidimų su išgėrinėjimais, nusirenginėjimais ar fiziniais pratimais.
Visos pramogos kultūringos, bet tuo pačiu ir linksmos, nebus gėda nei prieš draugus, nei prieš gimines. Kulinarinis šou, šokių dešimtukas, kriminalinės naujienos, sveikinimų koncertas- tai tik keletas reportažų, kurie bus filmuojami su Jūsų svečiais.
Taigi pasirinkę Vestuvių TV Jūs gaunate ne tik linksmą ir įtraukiančią programą, bet ir originalų vestuvių filmą, kuris pabrėš Jūsų šventės išskirtinumą.

11:55 Šou grupės Leila Dance ir iliuzionisto Jono Palionio bendras pasirodymas. Pirmoje dalyje matysite uždegantį Karibų piračių pasirodymą,  bei iliuzionisto Jono Palionio triuką, kurio metu bus prisijaukinami aštrūs peilio ašmenys.

12:05 Projekto “Smaližių Rojus’16” pradžia, Konkurso floristų puokščių pristatymas „Nuotakos puokštė 2016“
Muzikos grupė „The Swing Cats“ | “The Swing Cats” grąžins jus į 1920-uosius. Grupė atliks žymiausius tiek šio, tiek 1920-tųjų laikotarpio kūrinius, skambančius svingo ritmu. Jūs išgirsite tiek svingo šlovintojus Django Reinhardt, Louis Armstrong, Ella Fitzgerald, tiek perdarytų modernių kūrinių tokių atlikėjų kaip Lana del Ray, Steve Wonder, John Lennon ir kitus žymius atlikėjus.

12:30 MAŽOJI MIS madų šou | Modelių studija MAŽOJI MIS pristatys šventinių drabužių kolekciją skirtą jaunoms panelytėms.

12:45 Ledo skulptūros. Ledo šou

12:55 VESTUVIŲ TV. KAS TAI?

13:05 Tikros muzikos fabrikelis – „Nešpėtni bernai” iš Panevežio

13:10 Leila Dance kolektyvas nukels į saulėtus kraštus. Ryškios spalvos bei užvedantys kubos ritmai garantuoti. Iliuzionisto Jono Palionio žaismingas ir linksmas ir paslaptingas pasirodymas KAUKĖ.

13:20 Vestuvinių suknelių Ingira pasirodymas

13:30 modusFASHION modeliai pristato ZiY.lt orginalių ranko darbo vaikiškų rūbų kolekciją | ZiY.LT – tai išskirtinės aprangos ženklas.  ZiY drabužiai pasižymi funkcionalumu ir universalia konsturkcija tinkančia tiek mergaitėms, tiek berniukams. Charakteringiausias bruožas – santūrumas, paprastumas su išskirtiniais dizaino elementais : klostėmis ir ryškiomis detalėmis. Ateik, pamatyk ir nusipirk! ZiY.LT dirbtuvės įsikūrusios Vilniuje, Šeimyniškių g. 18
modusFASHION modelius šukavo Vasco grožio studija. Vasco – kiekvienas čia atėjęs gali pasijausti ypatingu: išskirtinį dėmesį mokantys suteikti studijos darbuotojai ne tik pamalonina sutikimu, tačiau ir individualiai pritaiko informatyvią konsultaciją.„Vasco“  yra vienintelė  grožio studija Lietuvoje, suteikianti itin plataus profilio SPA paslaugas plaukams.  Vasco laukia jūsų Kalvarijų g. 170, Vilnius.
modusFASHION modelių makiažu rūpinosi Make up forever.
modusFASHION pasirodymą įamžina Laki advert fotografė Deimantė Rudžinskaitė.
Kolekciją pristato  modusFASHION modeliai.

13:40 Madų šou | Kolekcijas pristato modelių mokykla CATWALK.
CATWALK modelių mokykla pristatys drabužių kolekcijas skirtas ypatingai progai.

13:55 modusFASHION modeliai pristato Santa suknelių kolekciją |

modusFASHION – tai vaikų ir jaunimo mados studija, skirta 4 – 22 metų vaikinams ir merginoms, norintiems susipažinti su mada ir įgyti pasitikėjimo savimi. Mokome taisyklingos laikysenos, drąsiai jaustis prieš foto kameras, makiažo ir vaidybos pagrindų. Dalyvaujame mados renginiuose, fotosesijose ir demonstruojame įvairių rūbų dizainerių kolekcijas. Ši studija gyvuoja jau trečius metus adresu Ukmergės g. 222, Vilnius.
Salonas „Santa“ tai vestuvinių ir proginių suknelių rojus į kurį nukeliauti svajoja kiekviena moteris! Garsiausių dizainerių stiliaus šedevrai, naujausios kolekcijos, bei itin platus vestuvinių ir proginių suknelių asortimentas. Mūsų salone kiekviena nuotaka ras savo svajonių suknelę, o kiekvieną damą paversime vakaro karaliene! Laukiame Jūsų atsinaujinusiame vestuvinių ir proginių suknelių salone „Santa“ adresu: Pamėnkalnio g. 19, Vilnius!
modusFASHION modelius šukavo Vasco grožio studija.
modusFASHION modelių makiažu rūpinosi Make up forever.
modusFASHION pasirodymą įamžina Laki advert fotografė Deimantė Rudžinskaitė.

14:03 2016 metų „Ingira“ suknelių pritatymas

14:08 modusFASHION modeliai pristato Daine proginių rūbų kolekciją skirtą jaunoms panelėms | Daine – šiandien Jums pristato proginių drabužių kolekciją skirtą jaunoms panelėms. Tai suknelės bei kostiumėliai, sukurti su didžiule meile, atsižvelgiant į jaunų panelių poreikius. Drabužiai dekoruoti rankų darbo gėlėmis. Yra puošnūs ir patogūs.
Laki advert, tai vestuvių, renginių fotografija, teminės/idėjinės fotosesijos. Laki advert, tai fotografė Deimantė Rudžinskaitė, kurios kelias – meninė fotografija, o tikslas – laikytis šio kelio. Deimantė tiki, kad tokiu būdu yra pasiekiami patys gražiausi ir nuoširdžiausi dalykai. Fotografija yra kalba, kurią reikia skaityti ne iš raidžių, o iš nuotraukų. Nuotraukas galite pamatyte facebook’e Laki advert profilyje.
modusFASHION modelius šukavo Vasco grožio studija.
modusFASHION modelių makiažu rūpinosi Make up forever.
Kolekciją pristato  modusFASHION modeliai.

14:16 Šou grupė “Leila Dance” – supažindins su tradiciniu vestuvių šokių – šokėjos nešančios ant galvos išraižytas degančias žvakides šokio metu, simbolizuoja laimingą jaunavedžių ateitį.

14:26 modusFASHION modeliai pristato Tavi Fashion moteriškų proginių rūbų kolekciją | Tavi Fashion – tai dizainerio Tomo Avižieniaus firminis ženklas. Autorius šiandieną pristato moteriškų proginių rūbų kolekciją „Navy blue inspiration“. Ši kolekcija – tai sintezė tarp tapybos, tekstilės, formų, spalvų derinių, nestandartinių sprendimų. Siekiama pabrėžti moteriškumą, paprastumą ir eleganciją. Kiekvienas modelis yra unikalus. Navy blue inspiration by Tavi Fashion.
modusFASHION modelius šukavo Vasco grožio studija. Vasco – kiekvienas čia atėjęs gali pasijausti ypatingu: išskirtinį dėmesį mokantys suteikti studijos darbuotojai ne tik pamalonina sutikimu, tačiau ir individualiai pritaiko informatyvią konsultaciją.„Vasco“  yra vienintelė  grožio studija Lietuvoje, suteikianti itin plataus profilio SPA paslaugas plaukams.  Vasco laukia jūsų Kalvarijų g. 170, Vilnius.
modusFASHION modelių makiažu rūpinosi Make up forever.
modusFASHION pasirodymą įamžina Laki advert fotografė Deimantė Rudžinskaitė.
Kolekciją pristato  modusFASHION modeliai.

14:35 VESTUVIŲ TV. KAS TAI?

14:45 Šokių pamoka su Egle Straleckaite

14:50 modusFASHION modeliai pristato Agna moteriškų apatinių kolekciją | Agna – tai mados ženklas, kuriantis drabužius visiems, o šiandien pristatantis moteriškų apatinių drabužių kolekciją skirtą išskirtinėms progoms.
modusFASHION modelių makiažu rūpinosi Make up forever. Make Up Forever – Ar žinote, kad  MAKE UP FOR EVER dekoratyvinę  kosmetiką,  jau seniai įvertino ir pamėgo ne tik profesionalūs makiažo meistrai, aktorės, dainininkės,  šokėjos, bet ir veiklios moterys, kurios vertina kokybę ir rūpinasi savo grožiu. Vilniuje, Gedimino prospekte įsikūrusioje MAKE UP FOR EVER parduotuvėje Jus visada pasitiks draugiškai besišypsančios konsultantės, kurios supažindins su karščiausiomis sezono naujovėmis ir žinoma, padės išsirinkti tinkamiausius produktus. Parduotuvėje taip pat veikia  ir  MAKIAŽO STUDIJA, kurioje vyksta įvairūs praktiniai bei teoriniai užsiėmimai, proginių bei teminių vakarėlių makiažo mokymai.  Makiažo kursai suskirstyti į kelis lygius, todėl grožio paslapčių čia gali mokytis ne tik pradedantieji, bet ir pažengusieji. MAKE UP FOR EVER studijoje galima švęsti ir įvairius mergaitiškus vakarėlius. Tai puiki vieta ne tik gimtadienio, bet ir mergvakario pradžiai. Laukiame Jūsų MAKE UP FOR EVER studijoje, adresu Gedimino pr. 49 Vilnius.
modusFASHION modelius šukavo Vasco grožio studija.
modusFASHION pasirodymą įamžina Laki advert fotografė Deimantė Rudžinskaitė.
Kolekciją pristato modusFASHION modeliai.

15:00 Konkursas „Nuotakos puokštė 2016“ apdovanojimai

15:10 Kitokia vestuvinė suknelė’16 ir atlikėja Ieva Zasimauskaitė
Rasos&Christian Mados Studija
Lija Janauskienė (Dress in Felt)
Virgo wedding dress
Olesia Les
Wardrobe by Dulcinea
A Stilius
Elie C Atelier
Inga Rebrova
Agnes Flick
Ursulla Sputnik

Mariana Višnevskaja-Jankovičienė prekinis ženklas “Adrika”
Giedrė Pupšienė
Le Vau!

16:15 modusFASHION modeliai pristato kailių salono Ažūras kailinių kolekciją | UAB „FURTEKSA“ dirba tekstilės ir kailių srityje, turi 21 metų darbo patirtį. Kailių salonas „AŽURAS“ kasmet pristato naujas kailinių kolekcijas, atrinktas tarptautinėje kailinių parodoje „Fur Fair of Kastoria“ Graikijoje. Siūlome platų kailinių pasirinkimą iš audinės, šinšilos, karakulio, sidabrinės ir žydrosios lapės, avikailio. Įmonė turi galimybę pasiūlyti klientams ir nestandartinių dydžių kailinių, arba priimami užsakymai pagal kiekvieno individualius matmenis ir pageidavimus. Be to siūlome įvairių aksesuarų : kepurių, šalikų, pirštinių. Mūsų kolekcijos skirtos ir praktiškiems ir išrankiems. Atsižvelgdami į kliento poreikius stengiamės išpildyti jų lūkesčius.
modusFASHION modelių makiažu rūpinosi Make up forever. Make Up Forever – Ar žinote, kad  MAKE UP FOR EVER dekoratyvinę  kosmetiką,  jau seniai įvertino ir pamėgo ne tik profesionalūs makiažo meistrai, aktorės, dainininkės,  šokėjos, bet ir veiklios moterys, kurios vertina kokybę ir rūpinasi savo grožiu. Vilniuje, Gedimino prospekte įsikūrusioje MAKE UP FOR EVER parduotuvėje Jus visada pasitiks draugiškai besišypsančios konsultantės, kurios supažindins su karščiausiomis sezono naujovėmis ir žinoma, padės išsirinkti tinkamiausius produktus. Parduotuvėje taip pat veikia  ir  MAKIAŽO STUDIJA, kurioje vyksta įvairūs praktiniai bei teoriniai užsiėmimai, proginių bei teminių vakarėlių makiažo mokymai.  Makiažo kursai suskirstyti į kelis lygius, todėl grožio paslapčių čia gali mokytis ne tik pradedantieji, bet ir pažengusieji. MAKE UP FOR EVER studijoje galima švęsti ir įvairius mergaitiškus vakarėlius. Tai puiki vieta ne tik gimtadienio, bet ir mergvakario pradžiai. Laukiame Jūsų MAKE UP FOR EVER studijoje, adresu Gedimino pr. 49 Vilnius.

16:25 Muzikos grupė „The Swing Cats“

16:45 modusFASHION modeliai pristato Peepo pavasario – vasaros kolekciją | Peepo – tai vieta, kur galite rasti kažką įdomaus, patogaus, švelnaus, mielo, šiuolaikiško, originalaus Peepo kurti drabužiai žavi paprastumu bei kokybe. Naujoji Peepo pavasario – vasaros kolekcija aktyviam laisvalaikiui, bei patogumui. Kasdieniniais laisvalaikio stiliaus drabužiais, vaikus aprengsite be jokio vargo. Stilius, patogumas bei praktiškumas tai naujoji Peepo pavasario – vasaros kolekcija . Peepo gaminių pačiupinėti bei įsigyti galite Peepo dirbtuvėse, kurios įsikūrusios Šeimyniškių gatvė 18.
modusFASHION modelius šukavo Vasco grožio studija.
modusFASHION modelių makiažu rūpinosi Make up forever.
modusFASHION pasirodymą įamžina Laki advert fotografė Deimantė Rudžinskaitė.
modusFASHION – tai vaikų ir jaunimo mados studija, skirta 4 – 22 metų vaikinams ir merginoms, norintiems susipažinti su mada ir įgyti pasitikėjimo savimi. Mokome taisyklingos laikysenos, drąsiai jaustis prieš foto kameras, makiažo ir vaidybos pagrindų. Dalyvaujame mados renginiuose, fotosesijose ir demonstruojame įvairias rūbų dizainerių kolekcijas. Ši studija gyvuoja jau trečius metus adresu Ukmergės g. 222, Vilnius.

16:48 Iliuzionisto Jono Palionio sukurta parodomoji programa. Iliuzijos menas pateikiamas nuotaikingai ir šmaikščiai. Jūs vėl patikėsite stebuklais ir pasijusite vaikais.

17:00 Projekto „2016 Smaližių rojus“ degustacija ir nominacijos.  Muzikos grupė „The Swing Cats“  

18:00 Parodos pirmos dienos uždarymas

Barrington club

 

Parodos AFTER PARTY

**Parodos organizatoriai pasilieka teisę koreguoti renginių programą.