Seminarai parodoje

VIII-oje šventinėje parodoje "Mūsų vestuvės" vasario 6-7 d. kviečiame į informacinius seminarus

gamma2

Šeštadienį (02.06) rinkis seminarą:
11:00 
Parfumeris Aistis Mickevičius kvapų galerijos „FUMparFUM“ įkūrėjas / KVAPAI ir ŠVENTĖS Eta salė
11:00 Mykolas Truncė, konsultantas, psichologas, šeimų išsaugojimo specialistasKodėl  žmonės skiriasi ir kaip sukurti stiprią šeimą? Gamma salė
12:00 Karolina Meginytė, KM Vestuvės įkūrėja ir vestuvių planuotoja / Šventės pagalbininkai Eta salė
12:00 Fashion Gold / TOP 10 klaidų renkantis vestuvinius žiedus + 5 būdai, kaip sutaupyti perkant vestuvinius žiedus + 2016 m. vestuvinių žiedų tendencijos. Visi seminaro lankytojai dalyvaus loterijoje, kurios metu galės laimėti 500 € dovanų čekį! Gamma salė
13:10 Veidotyros specialistė, individualios psichologijos konsultantė Eglė Pelienė / Veidotyra Eta salė
13:10 Saulius Bagdonas / 77 idėjos vestuvių programai Gamma salė
14:20 Neringa Šimkutė - makiažo meistrė, įvaizdžio konsultantė, tinklaraščio "Neringos grožio patarimai" (www.neringosgroziopatarimai.lt) autorė. / Didžiausios klaidos, sugadinančios net kruopščiausiai apgalvotą nuotakos įvaizdį. Eta salė
14:20 Algirdas Gricius / Stilingas jaunikis - misija įmanoma Gamma salė
15:30 Visažistė Liveta Cirtautaitė (Olive makeup) / Pati gražiausia. Nuotakos įvaizdis nuo pirmos sužadėtuvių dienos. Eta salė
15:30 Haroldas Urbonavičius / Kaip išsirinkti šventės vedėją? Gamma salė
16:30 Aromatų kūrėjas, aktorius Aistis Mickevičius kviečia "kvapniam" pokalbiui Gamma salė

16:00 ApieVestuves.lt pristato SEMINARĄ „NUOTAKA ANT RIBOS“ / Lambda
12656061_1126726957345063_699340262_o
Aurelija Beliakaitė
Mantas Tautvaišas
Antanas Mažonas
Svetlana Batura
Neringa Čukinienė

Sekmadienį (02.07) rinkis seminarą:
12:00 Natalija Latonina - profesionali plaukų stilistė, visažistė, Make-Up & Hair studijos įkūrėja / Dekoratyvinė kosmetika ir makiažas sau arba kaip gražiai atrodyti antrą vestuvių dieną. Eta salė
12:00 Giedrius Kadiša  / Vestuviu pokyčiai Lietuvoje per 30 metų Gamma salė
13:10 Veidotyros specialistė, individualios psichologijos konsultantė Eglė Pelienė / Veidotyra. Eta salė
13:10 Inesa Borkovska Floristė-dekoratorė / Nuotakos puokštė ir šventės dekoravimas Gamma salė
14:20 Fashion Gold / TOP 10 klaidų renkantis vestuvinius žiedus + 5 būdai, kaip sutaupyti perkant vestuvinius žiedus + 2016 m. vestuvinių žiedų tendencijos. Visi seminaro lankytojai dalyvaus loterijoje, kurios metu galės laimėti 500 € dovanų čekį!  Gamma salė
14:20 Indivi / Ką būtina žinoti renkantis vestuvinius žiedus? / Turėsite galimybę dalyvauti loterijoje ir laimėti itin vertingą prizą – 200 € kuponą vestuviniams žiedams iš Indivi.lt Eta salė

Stilingas jaunikis – misija įmanoma

Algirdas Gricius

Algirdas Gricius
Paskaita vestuvių tematika apie jaunikius.

 • Apie tai, kad, jei per daug blizgėsi, tai gali nunešti šarka.
 • Apie tai, kad kostiumų medžiagos būna ne tik iš vilnos.
 • Apie tai, kad kostiumai gali būti ne tik baltos ir juodos spalvos.
 • Apie tai, kad, kostiumo dydis yra viskas.
 • Apie tai, kaip derinti aksesuarus prie nuotakos ar vestuvių tematikos.
 • Apie tai, kad posakis, jog moterys atkreipia dėmesį į vyro batus, yra tiesa.
 • Apie tai, kad gerų batų Lietuvoje rasti sunku, bet įmanoma.
 • Apie tai, kad sukišti marškiniai neturi atrodyti kaip didelis keksiukas.
 • Apie tai, kad kaklaraištis kaklaraiščiui nelygus.
 • Apie tai, kad fantazija gali būti ne tik galvoje, bet ir švarko kišenėje.
 • Apie tai, kad įvykdžius visus punktus, gali nutikti taip, kad jaunikis bus stilingesnis už nuotaką.

Veidotyra

ep_logo EgleVeidotyros specialistė, individualios psichologijos konsultantė Eglė Pelienė

Daugiau nei dešimt metų vadovavimo patirtis tarptautinių oro bendrovių, nekilnojamojo turto, spaudos, gyvybės draudimo srityse. Pastaruosius metus veda mokymus verslo įmonėse ir dirba kūno psichoterapeute. Veda netradicinius bendravimo, viešosios kalbos, fiziognomikos, komandos formavimo, asmeninės įtakos, kritinių situacijų valdymo mokymus.

“Vienas iš dalykų, kurį žinau ir stengiuosi perteikti kitiems – mus galima įtikinti, kad esame apdovanoti stebuklingu gebėjimu kurti. Galime turėti viską, būti viskuo ir keliauti visur. Atėję į mūsų planetą, atsinešame įvairiausių sugebėjimų. Kai išmokstame juos pritaikyti – kai sužinome jų valdymo paslaptis - dangus tampa ne riba, o pirmąja stotele mūsų kelionėje visata, kuri yra jaudinanti ir pasiekiama…”
Daugiau www.peliene.lt

Tikrasis žmogaus Aš matomas veide, dėl to kiekvienas veidas yra unikalus ir puikus...
Kas rytą, pažvelgę į savo atvaizdą veidrodyje, neretai pamąstome, ar patiksime kitiems, ar mus priims, supras taip, kaip to norėtume. Išmokę pažinti veido bruožus, galėsite atspėti, skaityti, suprasti pašnekovą – ir nesvarbu, kas jis - artimas žmogus, vaikas, partneris, kolega ar klientas. Pažinsite save ir juos taip, kad pasijusite drąsūs ir ryžtingi bendravime su jais. Pažinsite savo ir kitų įgimtus talentus, tobulinsite bendravimo įgūdžius, labiau pasitikėsite savimi.
Būsite sėkmingi - juk toks Jūsų tikslas!

FUMparFUM

Parfumeris Aistis Mickevičius kvapų galerijos „FUMparFUM“ įkūrėjas

Parfumeris, trijų kvapų kolekcijų autorius, kvapų galerijos „FUMparFUM“ įkūrėjas Aistis Mickevičius pataria, kaip pasinaudojus kvapų magija namuose sukurti romantišką atmosferą ir pažadinti partnerio aistras.

Profesionalus kvapų kūrėjas jaunavedžių poroms siūlo susikurti aromatus šventei, sau, taip pat pirmiesiems bendriems namams.

– Aisti, apibūdinkite meilės kvapą.

– Urviniai žmonės, kaip ir gyvūnai, apsiuostydavo ir partnerius pasirinkdavo pagal kvapą. Šiais laikais partnerius pasirenkame vadovaudamiesi skleidžiamu aromatu ir čia mums stipriai padeda parfumerija. Jei kas nors sako, kad įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio, tai man norisi pataisyti, jog iš pirmo įkvėpimo. Kai tik mūsų juslės užuodžia artimą kvapą, mes įsimylime. Kaip kvepia meilė? Natūraliai. Natūralus, švaraus žmogaus kvapas yra artimiausias meilės kvapui.

0351477_b 0529629_b

TOP 10 klaidų renkantis vestuvinius žiedus

julios_foto

TOP 10 klaidų renkantis vestuvinius žiedus + 5 būdai, kaip sutaupyti perkant vestuvinius žiedus + 2016 m. vestuvinių žiedų tendencijos. Visi seminaro lankytojai dalyvaus loterijoje, kurios metu galės laimėti 500 € dovanų
„Fashion Gold" įkūrėja ir juvelyrikos ekspertė Julija Gerlich
apžvelgs pagrindinius rodiklius renkantis žiedus: metalą, prabą, spalvą, faktūrą ir akmenis. Taip pat papasakos apie dažniausias klaidas, kurias padaro jaunavedžiai renkantis vestuvinius žiedus ir vėliau žiedai tampa problema, o ne simboliu, žyminčiu meilę. Specialistė duos patarimų, kaip sutaupyti, o kur skirti didesnį dėmesį. Na, o desertui, smalsiausių laukia garsiausių juvelyrikos kompanijų „Tiffany", „Chopard", „Cartier" ir kitų - 2016 metų vestuvinių žiedų tendencijų apžvalga.
Visi seminaro lankytojai galės sudalyvauti loterijoje ir laimėti 500 Eur dovanų čekį savo svajonių vestuviniams žiedams iš „Fashion Gold".

Nuotakos puokštė ir šventės dekoravimas

Inesa-2015-10
INESAInesa Borkovska Floristė-dekoratorė

Vestuvių organizatorė Švenčių dekoratorių ir floristų asociacijos prezidentė

Floriste -dekoratore dirba nuo 2000-ųjų metų. Kadaise iš mielo pomėgio išsirituliavęs rimtas darbas, šiandien virto didžiausia aistra ir gyvenimo būdu. Kaip ir anksčiau taip ir dabar maloniausiai yra kurti vestuvėms. Išskirtinis floristinis apipavidalinimas bei dekoras užbaigia tobulos šventės ansamblį. Nuolatinis darbas su jaunavedžiais, darbo patirtis ir pastovus tobulinimasis šioje srityje leido tapti profesionalia vestuvių planuotoja. Šiandien yra įsimylėjusių porų patarėja jų svarbiausios dienos ir šventės organizavime. Stengiuosi, kad vestuvės taptų įsimintiniausia judviejų švente. Gėlės, romantika ir amžinos meilės priesaika - tai yra tobulos šventės pagrindas.

Vestuvių dekorai ir floristika - tai paskutinis, bet labai svarbus akcentas, kuris užpildo visą šventę. Neįsivaizduojama nei viena šventė be gėlių, o ką jau kalbėti apie vestuves. Šis seminaras padės jaunavedžiams išrinkti floristinį apipavidalinimą būtent savo šventei. Seminaro metu išgirsite daug naudingų patarimų ir atsakymų į Jums rūpinčius klausimus. Seminaro pagrindinė tema bus apie svarbiausią nuotakos aksesuarą -nuotakos puokštę. Kalbėsime apie mados tendencijas, apie stilistiką, tai yra su kuo reikia derinti puokštę, kokias spalvas pasirinkti ir t.t. Aptarsime techninius dalykus, pvz kokios gėlės atspariausios vasaros karščiui, kokios formos puokštė yra patogiausia ir t.t Trumpai apibūdinsim šventės koordinatorės būtinybę vestuvėse. Seminaro pabaigoje laiką skirsiu Jūsų papildomiems klausimams.

Visi seminaro dalyviai gaus nuolaidą savo šventės floristiniam apipavidalinimui ir smulkias mūsų įmonės dovanėles.

Didžiausios klaidos, sugadinančios net kruopščiausiai apgalvotą nuotakos įvaizdį.

Neringa
Neringa Šimkutė - makiažo meistrė, įvaizdžio konsultantė, tinklaraščio "Neringos grožio patarimai" (www.neringosgroziopatarimai.lt) autorė.

Grožio procedūros prieš šventes. Ką ir kada atlikti būtina, o ko griežtai reikia vengti, norint per vestuves džiaugtis nepriekaištinga išvaizda ir išvengti nuotaiką gadinančių netikėtumų.

Seminaro klausytojos gaus konkrečius, praktinius patarimus, kurie padės atkreipti dėmesį į labai dažnai pamirštamas, bet be galo svarbias smulkmenas, tinkamai pasiruošti šventei ir per vestuves atrodyti nepriekaištingai.

Šventės pagalbininkai

km_vestuves (30)
Esu Karolina Meginytė, KM Vestuvės įkūrėja ir vestuvių planuotoja. Pirmąsias vestuves turėjau 2005 m., šiai dienai kartu su komanda džiaugiamės, jog daugiau nei 150 porų leido prisidėti prie svarbiausios šventės jų gyvenime. Esu diplomuota renginių organizatorė, parašiusi knygą " Tavo nepamirštamos šventės".

Kaip teisingai pasirinkti vestuvių planuotojus ar koordinatorius? Kaip atskirti profesionalus nuo mėgėjų? Ar planuotojas turi tapti jūsų draugu?

Per 55 min. Sužinosite tiek, kiek patiems reikėtų ieškoti visą dieną, mažiausiai:)km

 

Ką būtina žinoti kiekvienai porai, kuri renkasi vestuvinius žiedus

TautejaEsu Tautėja Stasiūnaitė, jau kelerius metus dirbu Indivi.lt juvelyrikos salone ir kasdien susiduriu su jaunomis poromis, kurios renkasi vestuvinius žiedus ir susiduria su tam tikrais esminiais klausimais. Noriu padėti Jums nepasiklysti tarp plataus vestuvinių žiedų asortimento ir papasakoti ką būtina žinoti renkantis vestuvinius žiedus.

Seminaro metu Jums papasakosiu apie:

 • Vestuvinių žiedų tendencijas;
 • Metalo pasirinkimą ir spalvas;
 • Populiariausius modelius ir žiedų dizainus;
 • Kiek išleisti vestuviniams žiedams;
 • Kokios yra vestuvinių žiedų kainos;
 • Kaip tinkamai nustatyti piršto dydį;
 • Kaip nesuklysti pasirenkant geriausią variantą;
 • Vestuvinių žiedų gamybos ypatumus.

Taip pat, turėsite galimybę užduoti Jums rūpimus klausimus juvelyrui, kuris turi daugiau nei 15 metų darbo patirtį.

Jūsų laukia ir loterija, kurios metu galėsite laimėti 200€ čekį vestuviniams žiedams iš Indivi.lt

Kaip išsirinkti šventės vedėją?

Haroldas UrbonavičiusHaroldas Urbonavičius

Seminare būsimi jaunieji išgirs, kokie svarbūs elementai yra renkantis vedėją, į ką ypač atkreipti dėmesį, pagrindiniai aspektai, derinant vakaro programą, pagrindinės klaidos, renkantis vedėją.

Pagrindiniai mano programos principai yra sukurti smagią pokylio atmosferą, kad visi atsipalaiduotų, bendrautų ir aktyviai dalyvautų. Stengiuosi Jūsų šventėje neatrodyti kaip dirbantis, o tiesiog besilinksminantis kartu su Jumis. Kadangi esu pramoginių šokių mokytojas, į programą dažnai įtraukiu linksmų šokių pamokėles, kurios išjudina visus vakarėlio dalyvius. Taip pat laisvai vedu renginius anglų kalba. Darbo patirtis su įvairiais renginiais yra 7 metai. Mano credo yra: BŪK UNIVERSALUS, todėl galiu dirbti su bet kokio amžiaus publika ir įsijausti į įvairiausius vedėjo amplua.

Svarbiausia nauda bus informacija, kuria jaunieji galės remtis ir tikrai bus lengviau renkantis ar dirbant su savo šventės vedėju.

Klientai, kurie kreipsis 2017 metų vestuvėms, bus taikoma 10% nuolaida.

77 IDĖJOS VESTUVIŲ PROGRAMAI

DSC_2715

Saulius Bagdonasvestuvių vedėjas, RENGINIŲ VIRTUOZŲ įkūrėjas (www.renginiu-vendimas.lt) Renginiuose ir vestuvėse Saulius Bagdonas sukasi jau 7 metus, o savo iškalbą ir energiją paveldėjo iš savo tėvo, vyriausiojo Lietuvos Kalėdų senelio – Kalėdos.

Saulius Bagdonas, ilgametis vestuvių švenčių dalyvis (vedėjas) sugriaus šį mitą. Saulius pasidalins 77 gudrybėmis, kaip su mažu ar dideliu biudžetu (o kartais visai be biudžeto) sudaryti programą, kurioje svečiai taps ne tik vestuvių stebėtojais, bet ir aktyviais šventės dalyviais (per žaidimus, užduotys, patarimus, staigmenas svečiams ir pramogų idėjas).
SVARBU! Idėjas galėsite pritaikyti savo šventei nepriklausomai kas rengia vakarinę dalį (vestuvių vedėjas/DJ‘us/vestuvių planuotoja ar pusbrolis Rokas).
Taip pat seminaro metu sužinosite, kokios retas pramogas savo vestuvėse praktikuoja mūsų tautiečiai.
Seminaro metu jūs ne tik pildysite savo užrašų knygutes idėjomis, bet ir patys pasijusite lyg turiningų vestuvių svečiai. Saulius sukurs galimybę vestuvių programos idėjų išbandyti seminaro metu!

DOVANA: Visi seminaro dalyviai pirmi gaus iliustruotą Sauliaus Bagdono PDF knygą "77 vestuvių programos idėjos", kuri pasirodys jau šią žiemą.

Pati gražiausia. Nuotakos įvaizdis nuo pirmos sužadėtuvių dienos.

Vizažiste Liveta CirtautaiteVizažistė Liveta Cirtautaitė (Olive makeup)
Vizažo sritis mane domino nuo mažų dienų, kuomet išlaikius abitūros egzaminus reikėjo apsispręsti apie tolimesnį savo karjeros planą, nusprendžiau stoti į universitetą finansų srityje, bet tuo pačiu ir plėtoti savo pomėgį keliant kvalifikaciją profesionaliuose kursuose. Šiuo metu turiu dviejų metų įdirbį, nors įvertinant turimų žinių ir patirties bagažą sunku suvokti, kad visa tai įvyko per tokį trumpą laiką. Džiaugiuosi, kad periodiškai atsiranda naujų progų išbandyti save vis kitose vizažo srityse. Džiugu, kad ir šis seminaras gali atverti daugeliui būsimų nuotakų atverti akis ir padėti susitelkti ties svarbiausiais įvaizdžio akcentais šventės dieną.
cirtautaite.liveta@gmail.com

Kaip "nepamesti" galvos formuojant savo įvaizdį artėjant vestuvėms - tai svarbiausias šio seminaro tikslas. Artėjant šiai ypatingai gyvenimo šventei, nuotakos dažnai susiduria su dilema, kaip atrodyti ir, kaip sukurti tinkamą įvaizdį. Svarbu suprasti, kokią įvaizdžio dalį identifikuoja makiažas. Seminaro metu bus akcentuojama makiažo darna su šukuosena. Pristatoma, kaip geriausiai išsirinkti makiažo specialistę, ir kaip rasti geriausią kompromisą su ja, bei, kokios yra bandomojo makiažo ypatybės (privalumai ir trūkumai). Bus aptariami ir tokie klausimai: kokios išlaidos yra laikomos vidutinėmis vestuviniam makiažui; kokiomis kosmetikos priemonėmis turėčiau pasirūpinti šventės dienai; kokias procedūras turėčiau atlikti likus kelioms dienoms iki vestuvių; kokios dažniausios klaidos „persistengiant“. Seminaro metu bus atliekamas parodomasis klasikinis makiažas, įvedant naujausių tendencijų akcentus. Privalu turėti omeny, kad artėjant vestuvėms, tuo pačiu atsiranda ir kitos progos, kuomet reikia atrodyti nepriekaištingai, pavyzdžiui: per sužadėtuvių vakarienę, mergvakarį ar net medaus mėnesio metu. Todėl pristatant makiažą, bus supažindinama ir su kasdieniškesniu vakariniu variantu, bei pristatomi universalūs produktai.

Dekoratyvinė kosmetika ir makiažas sau arba kaip gražiai atrodyti antrą vestuvių dieną.

Natalija Natalija Latonina

Esu profesionali plaukų – stilistė, visažistė, Make-Up & Hair studijos įkūrėja. Grožio versle sekmingai dirbu nuo 2007 metu. Mano ilgalaikė patirtis įrodė, kad mums, moterims, trūksta profesionalaus patarimo ir bendrų įgūdžių darant sau dieninį arba vakarinį makiažą. Visas susidomėjusias, kviečiu apsilankyti šiame seminare ir gauti naujų žinių.

Grožio kursai skirti būsimoms nuotakoms ir tiems, kas nori išmokti pagrindinių makiažo meno paslapčių.7

Seminaro metu sužinosite:
• Kaip tinkamai paruošti veido odą makiažui?
• Spalvų spektras
• Antakiai
• Veido modeliavimas - kaip paslėpti trūkumus ir išryškinti privalumus
• Kaip sukurti lengva dieninį makiažą?
• Kaip sukurti nepriekaištingą vakarinį makiažą įvairioms progomis.

Kodėl  žmonės skiriasi ir kaip sukurti stiprią šeimą?

Mykolas Truncė

Mykolas TrunceKodėl  žmonės skiriasi ir kaip sukurti stiprią šeimą?

Kodėl santuoka iš meilės nėra ilgaamžė? Kas sutuoktinius sieja tarpusavyje? Kodėl besiskiriančios poros išgyvena kartu tik 13,5 metų? Kokia yra svarbiausia tokio lėto ir ilgo šeimos suirimo priežastis? Ko kiekvienas sutuoktinis norėtų labiausiai? Kaip sukurti stiprią ir laimingą šeimą?

Mykolas Truncė, konsultantas, psichologas, šeimų išsaugojimo specialistas padės seminaro dalyviams atrasti atsakymus į šiuos klausimus bei suvokti kaip sukurti laimingą santuoką.

Seminaro programa:

 • Kodėl santuoka iš meilės nėra ilgaamžė.
 • Kur slypi santykių Laimė.
 • Ant ko laikosi santuoka ir kas sieja sutuoktinius.
 • Kodėl šiais laikais žlunga visų religijų daugiau, kaip 6000 metų skiepijamas „Paklusimo modelis“ šeimoje.
 • Kaip „Pastiprinimo modelis“ gali sukurti abiems sutuoktiniams saugumą, ramybę, pasitenkinimą ir laimę santykiuose.
 • Kokius dar gebėjimus sutuoktiniai turi išsiugdyti, jei nori visą gyvenimą gyventi laimingoje santuokoje.

Mykolas Truncė,
porupsichologas@gmail.com
+370 659 54009