Sekmadienio programa

Parodos vedėjai žavioji Kristina Savickytė su kolega Donatu iš Teatrolos

10:00 Parodos atidarymas

10:30 Tikros muzikos fabrikelis – „Nešpėtni bernai” iš Panevežio

11:00 Madų šou „ŠVENTĖS STILIUS“ | MODELIAI.LT demonstruoja drabužių kolekcijas madų renginiuose ir konkursuose. Studija-mokykla MODELIAI.LT pristato madų šou „ŠVENTĖS STILIUS“
Šventiniai apdarai, šukuosenos,  aksesuarai, makiažas – mėgstantiems puoštis, išsiskirti ir atrodyti ypatingai.

11:45 Madų demonstravimas | Norite būti matomi ar atkreipti dėmesį? Pristatome „Angelo Kids“ kolekciją. Tai gražūs, puošnūs, bei kokybiški drabužėliai vaikams, kad jų kiekviena diena būtų dar spalvingesnė. Išskirtinis dizainas šventinių ir kasdieniškų rūbelių. Gausus jų pasirinkimas. Šios suknelės, tai būtent tai, ko reikia mūsų mažosioms princesėms 🙂 Galimi individualūs užsakymai, pagal jūsų poreikius, kuriuos pagaminame su MEILE. Patenkinti tėvai – laimingi vaikai! 🙂
Kolekciją demonstruoja Danutės Elzbergienės vaikų modelių studija „Mažoji Mis“
ANGELO KIDS – nauji, pasakiškų drabužėlių vaikams namai. Čia gyvena stilingi kostiumėliai išrankiems berniukams, puošniausios suknelės ir paltukai mažosioms princesėms; išskirtinio grožio rūbai ir aksesuarai krikštynoms. Jei neišsirinksite iš daugybės siūlomų krikštynų suknelių ir kostiumėlių, sukursime (ir pasiųsime) individualiai!
Sakoma, kad geriausi dalykai pasaulyje yra kuriami su meile – būtent taip sukurta Angelo Kids parduotuvė!

12:00 Choreografinis – teatralizuotas pasirodymas |Deimantės modelių agentūra sėkmingai dirba jau daugiau nei 20 metų, nuolat dalyvauja daugybėje garsių, ypatingo populiarumo Lietuvoje sulaukusių projektų. Platus modelių amžiaus parinkimas  – nuo 4 iki 50 metų – leidžia mums išradingai prisitaikyti prie užsakovų pageidavimų.

12:40 VESTUVIŲ TV. KAS TAI? | Vestuviu TV. Tai linksma vakaro programa kurią pristato profesionalus vedėjas Stasys Stonys ir jo kolega operatorius Audrius Biekša, jie veda ir įamžina svarbiausius vestuvių dienos ir vakaro ivykius.
Tai linksma vakaro programa kurią pristato profesionalus vedėjas ir jo kolega operatorius, jie veda ir įamžina svarbiausius vestuvių dienos ir vakaro ivykius, tokius kaip santuokos ceremonija, jaunųjų sutikimas, pirmasis jaunųjų šokis, šeimos židinys, torto pjovimas, puokštės ir keliaraiščio metimas. Nėra jokių žaidimų su išgėrinėjimais, nusirenginėjimais ar fiziniais pratimais.
Visos pramogos kultūringos, bet tuo pačiu ir linksmos, nebus gėda nei prieš draugus, nei prieš gimines. Kulinarinis šou, šokių dešimtukas, kriminalinės naujienos, sveikinimų koncertas- tai tik keletas reportažų, kurie bus filmuojami su Jūsų svečiais.
Taigi pasirinkę Vestuvių TV Jūs gaunate ne tik linksmą ir įtraukiančią programą, bet ir originalų vestuvių filmą, kuris pabrėš Jūsų šventės išskirtinumą.

12:50 Iliuzionistas Jonas Palionis pademonstruos vieną populiariausių savo triukų – “PIRAMIDĖ”. Triuko metu iliuzionistas savo žaviąją asistentę teleportuos namo, kad ji galėtų pasipuošti ir žinoma Jūs tai pamatysite.

13:00 Visažistų ir kirpėju konkursas “Nuotaka’16”

13:10 VESTUVIŲ TV. KAS TAI? | Vestuviu TV.

13:20 Šou grupė “Leila Dance” – Rio de Žaneiro karnavalas pagal Leila Dance – samba. Bus karšta. Iliuzionisto Jono Palionio žaismingas vestuvinis pasirodymas su atsirandančiais “Martini” buteliais, jūs net nesuvoksite iš kur ant iliuzionisto staliuko atsiras daugybė butelių su gėrimais.

13:30 Vertingo prizo – 200 € kupono vestuviniams žiedams iš Indivi.lt burtų traukimas
Ledo skulptūros. Ledo šou

13:40 Atlikėja Aistė Tomkevičiūtė

14:00 Visažistų ir kirpėjų konkursas “Nuotaka’16” defile

14:10 Sužadėtuvės / Atlikėja Aistė Tomkevičiūtė

14:30 VESTUVIŲ TV. KAS TAI? | Vestuviu TV.

14:40 Muzikos grupė „The Swing Cats“ | “The Swing Cats” grąžins jus į 1920-uosius. Grupė atliks žymiausius tiek šio, tiek 1920-tųjų laikotarpio kūrinius, skambančius svingo ritmu. Jūs išgirsite tiek svingo šlovintojus Django Reinhardt, Louis Armstrong, Ella Fitzgerald, tiek perdarytų modernių kūrinių tokių atlikėjų kaip Lana del Ray, Steve Wonder, John Lennon ir kitus žymius atlikėjus.

15:00 Atlikėja Aistė Tomkevičiūtė

15:30 Visažistų ir kirpėjų konkursas “Nuotaka’16” apdovanojimai

16:00 Šou grupė Leila Dance su uždegančiais šokiais bei iliuzionistas Jonas Palionis su kortų triukais, kurių metu ir Jūs galėsite sudalyvauti pasirodyme.

16:10 Prizų traukimai.
Kviečiame užsukti į Bitės studijos stendą ir sudalyvauti loterijoje, kurios pagrindinis prizas – nemokama vestuvių pokylio vietos dekoravimo paslauga.
MakeUp & Hair studio stende reikia užpildyti anketą, ir vienai laimingai nuotakai, padovanosime 30 Eurų dovanų kuponą  MakeUp & Hair studio paslaugom apmokėti. Laimėtoja išrinksime burtų kelių ir paskelbsime parodos scenoje
Stende „Tobulos vestuvės“ parodos dalyviai turės užpildyti kontaktines formas, kurios bus sumetamos į bendrą indą. Laimėtojų bus netgi dvi poros, kurios burtų keliu išaiškės traukiant užpildytas formas parodos scenoje
Peteliškių namai „Dom Bow Ties“ – Medinė ūsų formos peteliškė

**Parodos organizatoriai pasilieka teisę koreguoti renginių programą.